Strona: e-Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem / Studenckie i Doktoranckie Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Farmaceutycznej IPSUM

e-Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem

2020-11-17

Podczas konferencji studenci i doktoranci będą mieli możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie krótkich wystąpień (short com). W trakcie konferencji będą miały także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

Rejestracja rozpocznie się 16 listopada i potrwa do końca miesiąca (30/11). Pierwszeństwo rejestracji mają członkowie PTChem.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z zarządem KN „IPSUM”.

Powrót do listy aktualności